piątek, 24 lutego 2017

Cuś o mnie xD


Lena jestem,miło poznać!💜💖💙

Hejoo :p Mam na imię Lena i lubię czytać książki,oglądac filmy i seriale,grać w gry 
i robić fotki :D Interesuję się też podróżami i sztukami walki i mam w planach się niedługo zapisać na Aikido ❤
Bardzo podoba mi się kultura japońska i w przyszłości chciałabym zacząć się uczyć japońskiego,a nawet zamieszkać w Tokio 🗼톸
😁😀

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz